We hebben mooi nieuws te delen. Binnenkort stappen we met het hele team in het vliegtuig naar Thailand.
Uit meer dan 700 Triumph dealers uit 43 landen zijn we geselecteerd voor de wereldwijde Triumph dealerconferentie. Tijdens deze conferentie komen geselecteerde dealers van over de hele wereld bij elkaar.
We bezoeken onder andere de Triumph-fabriek, krijgen nieuwe modellen te zien en ontmoeten collega's van andere Triumph dealers. Een mooie kans om eens achter de schermen te kijken, nieuwe dingen te ontdekken en ervaringen uit te wisselen.
Hoe zijn we geselecteerd?
Triumph kijkt bij de beoordeling naar verschillende onderdelen van een dealer. Denk aan motorfietsverkoop, klanttevredenheid, marketingactiviteiten, showroompresentatie en de totale Triumph-beleving.
Dat we bij de beste 46 horen, is natuurlijk iets waar we trots op zijn. Op ons team, maar ook op onze klanten. Want zonder jullie vertrouwen was dit niet gelukt.
Wat we in Thailand zien en leren, nemen we natuurlijk mee terug naar Leusden en delen we uiteindelijk graag weer met jullie.
Wil je op de hoogte blijven?
Volg ons tijdens de reis via onze socials. Daar delen we foto's, video's en verhalen vanuit Thailand.
Liever niets missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.